fbpx

Diş Eti
Hastalıkları
Diş eti kanamaları yaygın olan periodontal
hastalıkların ilk belirtisidir.
Kızarık diş etleri, şiş ve parlak yüzeylidir.
Online Randevu Detaylı Bilgi
Online Randevu Kanal Tedavisi Endodonti’nin temel amacı, dişin ağızda
en uzun süre kalmasını sağlamaktır.
Detaylı Bilgi
Protez Hepimiz protez kullandığımızda ağzımızdaki protezlerin
hemen fark edileceğinden endişe ederiz.
Ancak günümüz teknolojisinde, protezlerle doğal bir görüntü
sağlamak ve hastanın estetik beklentilerini
tam olarak karşılamak oldukça kolaylaşmıştır.
Online Randevu Detaylı Bilgi
diş sıkması Diş Sıkma Diş sıkma uyku boyunca ağız açık uyuyanlarda
uyku sırasında çenenin aniden kapanması veya
diş gıcırdatma olarak kendini gösteren
bir uyku bozukluğudur.
Online Randevu Detaylı Bilgi
sedasyon Sedasyonlu Tedaviler Sedasyon Anestezi uzmanı tarafından
bazı ilaçlar ile hastanın bilinci açıkken yapılan
derin uykudur. Genel anestezi değildir.
Online Randevu Detaylı Bilgi
kaplama Laminate Veneer Lekelenmeler, çarpıklık ve orantısız dişleri
orantılama ve düzeltme işlemleri
bu tedavi yöntemiyle gerçekleşebilir.
Online Randevu Detaylı Bilgi

İmplantoloji

Sağlam, rahat ve güvenilir bir uygulama

Ortodonti

7 den 70 e her yaşta uygulanabilir tedavi

Estetik Diş

Bilim, teknoloji ve sanatın karışımı

Farkımız

En Yeni Teknoloji

Memnuniyet Garantisi

Yazılar

(Turkish) Diş Kaplaması ve Diş Kaplama Fiyatları Nedir?
Aesthetic Dentistry
Porcelain and Zirconium Crown / Bridges
Porcelain Laminates

Online Randevu

  Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında  verilerinizin işlenme amaçlarının, toplanma yöntemi ile hukuki sebeplerinin ve ilgili kişi haklarının yer aldığı aydınlatma metnine https://www.dentevim.com/aydinlatma-metinleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

  Küçükyalı Dentevim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Dental sektöre yeni bir soluk getirme hedefiyle yola çıkan Küçükyalı Dentevim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, zengin bilgi birikimi ile yılların tecrübesini buluşturmaktadır. Küçükyalı diş hekimi arayışında olanlara güçlü akademik kadrosuyla cevap veren Dentevim, uygun fiyatlı ve nitelikli tedavi hizmetiyle hastaları yüz güldürücü sonuçlara ulaştırmaktadır.

  %100 hasta memnuniyeti ilkesiyle faaliyet gösteren Dentevim, hem ülkemizin dört bir yanından hem de yurt dışından gelen hastalara hizmet vermektedir.

  Bütün tanı ve tedavi işlemlerinde hastaya özgü yaklaşımlar kullanılmakta olup, modern tıp yöntemleri en yeni teknolojik ekipmanlarla profesyonel hekimlerimizin elinde harikalara dönüşmektedir.

  Dentevim Küçükyalı Diş Polikliniği Hizmetleri

  Küçükyalı Diş Polikliniği olarak rağbet gören Dentevim; ağız, diş ve çene sağlığını ilgilendiren tüm konularda hastaların yanındadır. Alanında güvenilirliğini ve başarısını kanıtlamış olan polikliniğimiz, uzman doktorları ve deneyimli personelleriyle teşhis, tedavi, bakım ve koruyucu uygulamaları bilimin öncülüğünde, hasta ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik olarak gerçekleştirmektedir.

  Küçükyalı diş hekimleri arasında en iyileri ile çalışmakta olan Dentevim, aşağıdaki alanlarda tedavi hizmeti sunmaktadır:

  • All on Four İmplant: Bu uygulamada tam dişleri olmayan hastalara belli açılardan 4 adet dental implant yerleştirilir. Diş protezleri de bunun üzerine sabitlenir. İhtiyaç duyulan implant sayısı artırılırsa all on six adını alır.
  • Diş Beyazlatma: Diş minesinde ortaya çıkan yabancı maddelerin giderilmesi, böylece dişlerde beyazlama sağlanarak hastaya pırıl pırıl ir gülüş sunulmasıdır.
  • Diş Çekimi ve Gömülü Diş Çekimi: Dişler kemikte bulunan soket adlı yuvada barınır. Dişin sökülerek buradan çıkarılmasına diş çekimi denir. 20 yaş dişinin cerrahi müdahaleyle kemik altından çıkarılması ise gömülü diş çekimi olarak tanımlanır.
  • Diş Taşı Temizliği (Detertraj): Diş üzerindeki plakların temizlenmesi işlemidir. Tartar temizliği diye de bilinir. Düzenli olarak yaptırılması diş sağlığı açısından büyük önem taşır.
  • Dolgu Tedavileri: Çürük nedeniyle zarar gören dişin eski fonksiyonunu geri kazandırmak için uygulanan bir yöntemdir.
  • Estetik Gülüş Tasarımı: Küçükyalı Diş Polikliniği arayışında olanların çözüm adresi olan Dentevim, teknik bilgisini gelişmiş teknolojiyle ve sanatla bir araya getirerek kişileri hayal ettikleri gülümsemeye kavuşturmaktadır. Konservatif yaklaşımla uygulanan bu tedavi süreci doğal, fonksiyonel, estetik ve etkileyici sonuç almayı garanti etmektedir.
  • Fissür Örtücü ve Flor Uygulamaları: Diş yüzeyindeki girintilerin ve oyukların örtülmesini sağlayan materyale fissür örtücü adı verilir. Flor takviyesiyle diş minesinin yapıtaşını güçlendirmek ve çürüklere karşı daha dayanıklı hâle getirmek ise flor uygulamasıyla mümkündür.
  • Halitosis Ölçümü ve Tedavisi: Geçmeyen ağız kokusunun sebebini bulmaya ve ortadan kaldırmaya yönelik tedavidir.
  • Kanal Tedavileri: Pulpa yani sinir kendini onaramayacak şekilde zarar gördüğünde bu tedaviye başvurulur.
  • İmplantoloji: Eksik dişlerin estetik ve fonksiyonunu tekrar sağlamak amacıyla uygun malzemeden üretilmiş yapay diş kökünün çene kemiğine yerleştirilmesidir.
  • Zirkonyum Diş Kaplama: Genellikle porselenle beraber tercih edilen bu kaplama şeffaflığı ve dayanıklılığıyla büyük avantaj sağlamaktadır. Gerçeğe en yakın sonucu veren bu kaplama tedavisinde memnuniyet oranı son derece yüksektir.

  En İyi Küçükyalı Diş Polikliniği

  Küçükyalı Diş Polikliniği olarak adından söz ettiren Dentevim, 2013 yılında faaliyete başlamıştır. 2018 itibariyle yeni adresine taşınan Dentevim, kurulduğu günden beri çizgisini bozmadan ilerlemeyi sürdürmektedir.

  Yukarıda bildirilen tedavilere ek olarak; diş eti kanamaları, diş protezleri, diş teli, pembe estetik (diş eti estetiği), diş gıcırdatma, çene eklemi problemleri, diş eti çekilmesi ve benzeri diğer alanlarda da tedavi hizmeti vermektedir. Ortodonti, endodonti, periodontoloji, ağız diş ve çene cerrahisi, pedodonti, genel anestezi ve sedasyon gibi üniteleriyle varlık gösteren Dentevim, ‘evinizin diş dostu!’ sloganıyla hareket etmektedir.

  Küçükyalı diş hekimi olarak bu alanda söz sahibi doktorlarımız mükemmeliyetçi bir anlayışı benimsemiştir. Hastaların ihtiyaçlarına uygun, fakat tahmin ettiklerinden de güzel sonuçlara ulaşmasını amaçlayan hekimlerimiz güler yüzlü, özverili ve titiz hizmetiyle büyük başarılara imza atmaktadır.

  Dentevim bünyesinde görev yapan ve mesleki yeterlilik seviyesinde en üst noktaya ulaşmış olan Küçükyalı diş hekimleri, tedavi işlemlerini steril malzemeler ve dünya standartlarında ileri sınıf ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir.

  Tamamen hijyenik ve konforlu bir ortamda sunulan tanı, tedavi ve bakım hizmetleri, modern tıp ile uygunluk sağlamaktadır.

  Sağlığınıza sizin kadar önem veren Dentevim, Küçükyalı diş hastanesi arayanları yüksek kalitesiyle çözüme ulaştırmaktadır.

  Her hastasına ayrıcalıklı olduğunu hissettiren Dentevim; tıbbi, fonksiyonel ve estetik gereksinimlere uygun hizmetleri ile farkını yansıtmaktadır. Böylelikle estetik kaygılar modern teknoloji ile mutluluğa dönüşmektedir.

  Devamını Oku…