fbpx

Hekimlerimiz

 • Dt. Kıvanç Permuz
  Diş Hekimi
  Dt. Kıvanç Permuz
  Diş Hekimi

  Çalışma Günleri;

  Dentevim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği : Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma – Cumartesi

  Diş Hekimi Dt. Kıvanç PERMUZ 1980 Zonguldak doğumludur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Zonguldakta tamamlamış olup Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2006 yılında mezun olmuştur.

  Alanında birçok eğitim, sertifika ve kongrelere katılan Dt.KıvançPERMUZ 2006 – 2008 yılları arasında kendi muayenehanesinde hastalarına hizmet vermiştir. 2008-2013 yılları arasında İstanbul da farklı polikliniklerde çalışmalarına devam etmiştir. 2013 yılında Diş HekimiDt.C.Can ATAKAN ile açmış oldukları Özel Dentevim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

  Dt.Kıvanç PERMUZ mesleki çalışmalarını ağırlıklı olarak ; gülüş tasarımı, full porselen, laminateveneer ( yaprak lamine ), zirkonium kaplama, inley – onley tedaviler ve kanal tedavisi üzerinde yoğunlaşmıştır.

 • Msc Can Atakan
  Dt. Msc Can Atakan
  Diş Hekimi
  Msc Can Atakan
  Dt. Msc Can Atakan
  Diş Hekimi

  Çalışma Günleri;

  Dentevim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği : Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma – Cumartesi

  Diş Hekimi Dt.C.Can ATAKAN 1978  yılında Ankara doğumludur. İlk Orta okul öğrenimine Balıkesir’de başlamış ve 1996 yılında Balıkesir Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2001 yılında mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Oral İmplantoloji mastırını tamamlamıştır. Ankara GATA Diş Hekimliği Fakültesinde askerlik Hizmetini gerçekleştirdikten sonra çeşitli özel kliniklerde hizmet vermiştir.

  2013 yılından beri Diş Hekimi Dt. Kıvanç PERMUZ ATAKAN ile açmış oldukları Özel Dentevim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

  Alanında birçok eğitim, sertifika ve kongerlere katılan Dt.C.Can ATAKAN çalışmalarına ağırlıklı olarak dentalimplant cerrahisi, implant üstü protezler, zirkonium kaplama, inley – onley tedaviler ve estetik diş tedavileri üzerine yoğunlaşarak devam etmektedir.

  Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • Gülhan Yetkin
  Dt. Gülhan Yetkin
  Diş Hekimi
  Gülhan Yetkin
  Dt. Gülhan Yetkin
  Diş Hekimi

  Çalışma Günleri;

  Dentevim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği : Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma – Cumartesi

  Diş Hekimi Gülhan YETKİN 1994 yılında Antalya’nın Alanya ilçesinde doğmuştur. İlköğretim ve lise öğrenimini Alanya’da tamamlayan Dt.YETKİNDiş Hekimliği Fakültesi eğitimine KONYA’da devam etmiştir. Üniversite eğitimi sırasında ve sonrasında birçok eğitim sertifika programı ve kongrelere katılmıştır. Bu programlardan bazıları Anterior Kırık Restoranyonları, Expodental 2018, TDB Ankara Uluslararası Kongresi Greatist 2019, Mükemmel Hasta Deneyimi yaratmak…

  Meslek hayatına İstanbul Ümraniye’de Özel Bir Poliklinikte başlayan Dt.Gülhan YETKİN Ağustos 2020’de Özel Dentevim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ailesine dahil olarak, kanal tedavisi, estetik dolgu, porselen, zirkonıum, ve hareketli protezler ağırlıklı olmak üzere hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

 • Dilara Bektaş Dinç
  Dr. Dilara Bektaş Dinç
  Çocuk Diş Hekimi
  Dilara Bektaş Dinç
  Dr. Dilara Bektaş Dinç
  Çocuk Diş Hekimi

  Çalışma Günleri ;

  Dentevim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği: Pazartesi – Perşembe  – Cumartesi

  Çocuk diş hekimi Dr. Dilara DİNÇ, 1991 yılında İstanbul’da doğup büyümüştür.  İlk, Orta ve Lise öğrenimini İstanbul’da tamamlayan Dr.Dinç 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra bir süre genel diş hekimi olarak çalışmış ve 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlamış ve 2020 yılında uzmanlık belgesini almıştır.

  Dr.Dinç uzun yıllar çocuklar ile ilgili sosyal sorumluluk projelerine dahil olmuş, köy okulu projeleri ile Türkiye’nin 65 ilindeki köylere destek olarak, hizmet vermiştir.

  Uzmanlığı ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden doktorumuz Türk pedodonti Derneği, Amerikan Çocuk Diş Hek. Birliği, Avrupa Çocuk Diş Hek. Birliği’ ne üyedir.

  Çocuk diş tedavileri, engelli çocuklarda ağız bakımı ve tedavisi, genel anestezi ve sedasyon altında diş tedavisi ve başlangıç ortodonti tedavisi alanlarında hizmet vermektedir.

 • Reha Hür
  Dr. Reha Hür
  Ağız, Diş ve Çene Cerrahı
  Reha Hür
  Dr. Reha Hür
  Ağız, Diş ve Çene Cerrahı

  Çalışma Günleri ;

  Dentevim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği: Cumartesi

  Diş Hekimi Reha Gür 1990 yılı Isparta doğumludur. İlk ve Ortaokul eğitimini Isparta da tamamlamış ve 2005-2010 yılları arasında Robert Kolej’de lise eğitimini tamamlamıştır. 2010 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2015 yılında mezun olduktan sonra aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Ana Bilim Dalı’nda doktora eğitimine başladı. 2020 yılında doktora tezini savunarak eğitimini tamamlamış ve Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi dalında uzman olmuştur.

  2019 yılı itibari ile Özel Dentevim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ailesine dahil olan doktorumuz, mesleki ilgi alanlarını dentalimplant cerrahisi, gömük dişlerin cerrahisi, çene kistleri ve çene eklem rahatsızlıkları üzerine yoğunlaştırmıştır.

 • Dr Çiğdem Demircan Çörtük
  Dr. Çiğdem Demircan Çörtük
  Ortodonti Uzmanı
  Dr Çiğdem Demircan Çörtük
  Dr. Çiğdem Demircan Çörtük
  Ortodonti Uzmanı

  Çalışma Günleri ;

  Dentevim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği: Salı

  Çiğdem Demircan Çörtük 1982 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Gaziantep’te tamamlamıştır. 2000-2006 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde diş hekimliği eğitiminin ardından, 2007 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında doktora çalışmalarına başlamıştır.

  2011 yılında; ‘Farklı Tipte diş Fırçaları kullanan Sabit Ortodontik Tedavi Gören Hastalarda Dental Plak Birikimi ve Periodontal Durumun Klinik Olarak İncelenmesi ‘ konulu tez çalışması ile doktora eğitimini tamamlamıştır. Dr.Çiğdem Demircan Çörtük, ortodonti eğitimi boyunca ve sonrasında birçok kurs, kongre ve seminerlere katılmış, yurtiçi ve yurtdışı yayın ve çalışmalarda görev almıştır. Türk Ortodonti Derneği, Dünya Ortdontisler Birliği ( Word Federation of Orthodontists ) ve Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği üyesidir. Evli ve iki çocuk annesidir.

 • Emirhan Bütün
  Dt. Emirhan Bütün
  Diş Hekimi
  Emirhan Bütün
  Dt. Emirhan Bütün
  Diş Hekimi

  Çalışma Günleri;

  Dentevim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği :  – Salı  – Perşembe – Cumartesi

  Diş Hekimi Dt. Emirhan BÜTÜN Tekirdağ doğumludur. İlk ve Ortaöğretimine Çerkezköy’de başlamış, Lise eğitimini Çorlu Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamlamıştır. 2014 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine girmiş ve eğitimini 2019 yılında başarı ile bitirmiştir.

  2019-2021 yılları arasında farklı polikliniklerde hastalarına hizmet veren hekimimiz 2021 yılında Özel Dentevim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ailesine dahil olarak hastalarının tedavilerine devam etmektedir.

  Diş tedavileri ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden Dt.BÜTÜN mesleki çalışmalarına ağırlıklı olarak; kanal tedavisi, retreatment ( kanal tedavisi yenileme ), bleaching ( beyazlatma ), estetik dolgu, porselen ve zirkonıum kaplamalar, kompozitveneer tedavileri üzerine yoğunlaşmıştır.